سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

فروش اعلام حریق قیمت مناسب در برند های ایرانی و خارجی

اعلام حریق قیمت

برای ایمنی سازی مکانهای مسکونی، تجاری و اداری در برابر خطر حریق از سیستم های اعلام حریق استفاده می شود. در حال حاضر سیستم های اعلام حریق با توجه به فضای مورد نیاز در انواع مختلف و در قالب برند های داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع سیستم اعلام حریق

به طور کلی سیستم های اعلام حریق در سه دسته تقسیم بندی می شود :

  1.  اعلام حریق متعارف : در این سیستم چندین آشکار ساز در قالب یک مدار یک بخش از ساختمان (زون) را پوشش میدهند. که درصورت بروز حادثه طبقه (زون) درگیر حریق اطلاع رسانی می شود .این نوع سیستم  درمکان های مسکونی و فضاهای کوچک مورد استفاده قرار میگیرد.
  2. اعلام حریق آدرس پذیر : در این سیستم تجهیزات و پنل مرکزی به صورت حلقوی به یکدیگر متصل هستند و محل دقیق حادثه مشخص می شود. این نوع سیستم در فضاهای بزرگ و صنعتی کاربرد دارد.
  3. اعلام حریق بیسیم : درواقع همان اعلام حریق آدرس پذیر می باشد که نیاز به هیچ سیم، داکت و کابل ندارد .در این سیستم آشکار ساز ها بر اساس امواج الکترونیکی کار میکنند.

اعلام حریق تک زون

در حال حاضر حداقل پنلی که برای سیستم های متعارف تولید شده اند پنل های 2 زون می باشند.

سیستم اعلام حریق 2 زون مناسب یک ساختمان دو طبقه و یا کمتر می باشد.

همه پنل های مرکزی آن باید در مکانی درمقابل درب ورودی نصب شود که به راحتی توسط مامورین آتش نشانی قابل رویت باشد.

لیست قیمت اعلام حریق سنس (sens)

شرکت ” سانا پژوهش گستر ” تولید کننده ی سیستم اعلام حریق سنس در ایران است. محصولات این شرکت دارای تاییدیه ی سازمان آتش نشانی تهران نیز می باشند.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]شرکت سانا پژوهش گستر تولید کننده هردو نوع اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر می باشد[/box]

 

اعلام حریق قیمت

 

لیست قیمت اعلام حریق زیتکس (zitex) 

زیتکس هم یکی دیگر از شرکت های بزرگ ارائه کننده ی سیستم های اعلام حریق در ایران می باشد. در اینجا لیست قیمت اعلام حریق زیتکس برای شما تهیه شده است.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]اعلام حریق زیتکس  اولین برند تایید شده توسط سازمان آتش نشانی تهران می باشد[/box].

 

اعلام حریق قیمت

 

لیست اعلام حریق تسلا (tesla) 

شرکت ” آشکار سازان ایرانیان ” تولید کننده ی سیستم های اعلام حریق برند تسلا می باشد. تمام محصولات این برند دارای استاندارد ملی و گواهی نامه ها ی معتبر اروپایی می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد سیستم اعلام حریق تسلا داشتن گارانتی مادام العمر می باشد که مصرف گنندگان می توانند با خیال راحت از این تولید ملی استفاده نمایند.

 

اعلام حریق قیمت

فروش اعلام حریق قیمت مناسب

مناسب ترین قیمت تجهیزات اعلام حریق مربوط به تجهیزات اعلام حریق ایرانی است که تولید ایران بوده و مورد تایید سازمان آتش نشانی نیز می باشند جهت خرید سستم های اعلام حریق ایرانی و خارجی با قیمت مناسب با شماره 09120149425 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.