سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

فروش شستی های اعلام حریق با قیمت مناسب

شستی های اعلام حریق

شستی های اعلام حریق از مجموعه تجهیزات کشف حریق به شمار می‌روند. نصب سیستم‌های اعلام حریق در بناها و ساختمان‌هایی که احتمال وقوع آتش‌سوزی در آنها زیاد است، بسیار مهم است. استفاده از این سیستم‌ها میزان خسارت‌های جانی و مالی را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد. شستی‌ها با فشار دادن دستی توسط فرد وقوع آتش و خطر را اعلام می‌کنند. مرکز آرات به فروش شستی های اعلام حریق با قیمت مناسب می‌پردازد. برای خرید تجهیزات اعلام حریق و نیز شستی‌ها با این مرکز در ارتباط باشید.

 

تجهیزات و سیستم‌های اعلام حریق

سیستم‌های اعلام حریق در انواع مختلفی از جمله سیستم متعارف، سیستم آدرس‌پذیر، سیستم هوشمند و سیستم بیسیم در دسترس هستند. تجهیزاتی که در این سیستم‌ها بکار می‌روند شامل موارد زیر هستند:

  1. پنلمرکزی
  2. دتکتورهای اعلام حریق
  3. شستی های اعلام حریق
  4. آژیر و آزیرفلاشر
  5. ریموت اندیکاتور
  6. باتری اعلام حریق

تجهیزات اعلام حریق

در مطلبی دیگر در مورد قیمت تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی نوشته‌ایم. در ادامه‌ی این مطلب در مورد شستی‌ها و فروش شستی های اعلام حریق نکاتی را خواهیم گفت.

شستی اعلام حریق چیست؟

سیستم‌های اعلام حریق تجهیزاتی هستند که وظیفه‌ی تشخیص و هشدار اعلام حریق را بر عهده دارند. در سیستم‌های اعلام حریق،کشف حریق به دو صورت اتوماتیک و دستی انجام می‌شود. در حالت اتوماتیک، دتکتورها (شامل دتکتور دود، حرارت، ترکیبی) حریق را تشخیص داده و آژیر هشدار اعلام حریق را فعال می‌کند. کشف دستی اعلام حریق توسط فشردن شستی های اعلام حریق انجام می‌گیرد.

در صورت بروز حادثه‌ی آتش‌سوزی افراد می‌توانند با فشردن این شستی‌ها، آژیر خطر را فعال کرده و به باقی ساکنین محل هشدار دهند. بعلاوه اگر دتکتورها دود و یا حریق را تشخیص ندهند و یا در نقطه‌ای خاص دتکتور وجود نداشته باشد، فرد می‌تواند به صورت دستی سیستم اعلام حریق را فعال کند. به طور کلی شستی های اعلام حریق باید در مکان‌هایی نصب شوند که رفت و آمد در آنجا زیاد است و به راحتی باید در دسترس باشند. بعلاوه خرید و فروش شستی های اعلام حریق باید از مراکز معتبر انجام شود.

حتما بخوانید:
فروش شستی اعلام حریق ضد انفجار

شستی اعلام حریق

 

انواع شستی‌ها

فروش شستی های اعلام حریق در دو نوع فشاری قابل ریست شدن و شیشه شکستنی انجام می‌شود. این شستی‌ها به عنوان کلید اعلام هشدار و به صورت مستقل از سیستم اعلام حریق هم کاربرد دارند. تقریبا تمامی شستی های اعلام حریق قابل ریست هستند. پس از فشردن شستی‌ها می‌توان آنها را بازنشانی کرده و مجددا مورد استفاده قرار داد.

1. شستی فشاری: این شستی با فشار باز و بسته شده و هشدار را به پنل مرکزی انتقال می‌دهد. این نوع شستی‌ها را می‌توان با فشردن دکمه‌ی ریست به تنظیمات اصلی بازگرداند و دوباره استفاده کرد.

2. شستی شیشه‌ای:  یک میکرو سوایچ داخل یک جعبه شیشه‌ای قرار دارد. با زدن ضربه شیشه شکسته، میکروسوایچ باز شده و پیام به پنل مرکزی انتقال داده می‌شود. پس برای استفاده از شستی‌های شیشه شکستنی در هنگام حریق باید شیشه یا طلق روی شستی شکسته شود. پس از استفاده از این شستی های اعلام حریق می‌توان شیشه یا طلق روی آن را تعویض کرد و دوباره شستی قابل استفاده خواهد بود.

خرید شستی اعلام حریق از مرکز آرات

 

قیمت انواع شستی‌های اعلام حریق

فروش شستی های اعلام حریق در برندهای متفاوت با قیمت‌های مختلفی انجام می‌شود. البته شستی‌های آدرس‌پذیر گران‌تر از شستی‌های متعارف هستند.

شستی اعلام حریق متعارف زتا 155 هزار تومان

شستی اعلام حریق متعارف تسلا 34 هزار تومان

شستی اعلام حریق متعارف زیتکس 49 هزار تومان

شستی‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر در برندهای مختلف دارای قیمتی در حدود 600-400 هزار تومان هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این تجهیزات می‌توانید با مرکز اعلام حریق آرات که به فروش شستی‌های اعلام حریق می‌پردازد، ارتباط برقرار کنید.

حتما بخوانید:
قیمت شستی اعلام حریق | انواع تجهیزات اعلام حریق

فروش شستی های اعلام حریق

نصب تجهیزات اعلام حریق – شستی‌ها

محل نصب شستی های اعلام حریق از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شستی‌ها باید کاملا در دسترس باشند و فرد برای رسیدن به شستی نباید مسافت زیادی را طی کند. شستی‌ها باید در مکانی قرار گیرند که فرد از هر نقطه حداکثر 60 متر با آن فاصله داشته باشد. بهتر است شستی های اعلام حریق را در مسیر خروجی‌های ساختمان مورد نظر نصب کرد؛ مانند کنار درب خروجی یا راهروها. همچنین جهت اطمینان می‌توان یک شستی نیز در خارج از مکان قبل ورود قرار داد. بعلاوه ارتفاع استاندارد نصب شستی از سطح زمین 1.40 متر است.

فروش شستی های اعلام حریق- مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی فعالیت می‌کند. فروش شستی های اعلام حریق با قیمت مناسب از جمله خدمات این مرکز است. شستی های اعلام حریق به همراه سایر تجهیزات اعلام حریق و یا به صورت مجزا خریداری می‌شوند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تجهیزات اعلام حریق و همچنین شستی‌ها می‌توانید با شماره 09120149425 تماس حاصل فرمایید.

atashsetiz وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.