سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

خرید آسان با فروشگاه اینترنتی اعلام حریق در سراسر کشور

فروشگاه اینترنتی اعلام حریق

زندگی مدرن امروزی، وسایل و تجهیزات جدید استفاده شده در زندگی های کنونی و وجود ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به صورت چندین طبقه و آپارتمانی و همچنین کارخانجات بزرگ و صنعتی  باعث شده اند که جهت حفاظت از جان و اموال افراد جامعه سیستم های ایمنی و پیشگیری کننده و خبر دهنده ی حوادث از جمله حریق نیاز ضروری باشند. تا جاییکه در بسیاری از موارد طبق قانون سازمان آتش نشانی تجهیز مکان های مختلف به سیستم های ایمنی اجباری گردیده است.

انواع سیستم های اعلام حریق

سامانه های اعلام حریق به سه گروه تقسیم بندی می شوند:

  1. متعارف
  2. آدرس پذیر
  3. بدون سیم(وایرلس)

هرکدام از این سه خود به دو دسته ی دستی و خودکار تقسیم بندی می شوند.

  • اعلام حریق دستی : در این نوع سیستم شستی اعلام حریق تنها منبع اعلام حریق می باشد .بعنی تشخیص حریق به انسان سپرده می شود و در مکان هایی که انسان حضور ندارد کاربدی ندارند.
  • اعلام حریق خودکار : بر خلاف دستی وابستگی کمتری به تشخیص انسان دارند و به دو گروه آدرس پذیر و غیر آدرس پذیر تقسیم می شوند.در نوع آدرس پذیر علاوه بر اعلام حریق محل دقیق حادثه نیز مشخص و اعلام می شود .ولی در سیستم متعارف چندین اتاق و قسمت در قالب یک زون به مرکز کنترل متصل می شود که در صورت حریق در هر یک از این قسمت ها اعلام حریق در کل زون اعلام می شود و محل دقیق مشخص نیست.

بهترین سیستم اعلام حریق

انتخاب نوع و برند سیستم اعلام حریق به نوع پروژه و نیازمندی های آن و عوامل متعدد دیگری بستگی دارد .سیستم های اعلام حریق بهتر است که مورد تایید سازمان آتش نشانی باشد کما اینکه ساختمان های مسکونی بالای 5 طبقه جهت گرفتن پایان کار باید دارای سیستم اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی باشند.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]برند هایی که دارای تاییدیه های بین المللی نظیر UL و LPCB باشند مورد تایید سازمان آتش نشانی می باشند.[/box]

جهت انتخاب برند مناسب نکات زیر را مدنظر داشته باشید

  1. قابلیت ها و انعطاف پذیری هایی که برند دارد.
  2. حجم پروژه و میزان تجهیزاتی که نیاز دارد.
  3. اصالت برند و تاییدیه ها ی خارجی و داخلی که دریافت کرده است.
  4. نوع خدمات پس از فروشی که ارائه می دهد.
  5. در نظر گرفتن قیمت و هزینه تمام شده آن .

خرید آژیر اعلام حریق

آژیر اعلام حریق در سیستم های اعلام حریق کاربرد داشته و به دو صورت متعارف و آدرس پذیر موجود می باشد. که هنگام  بروز حریق بعد از فرمان سنسور ها به مرکز کنترل ، مرکز نیز به آژیرها فرمان می دهدکه آژیر ها شروع به هشدار میکنند. این آژِیر ها جهت داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت خرید اینترنتی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 

فروشگاه اینترنتی اعلام حریق

اعلام حریق تک زون

زون به معنای بخش بندی یا تقسیم بندی می باشد.برای اینکه بتوانیم محل حادثه را سریعتر تشخیص دهیم یک ساختمان را به بخش ها یا زون ها تقسیم بندی می کنند.حال اگر فضای مورد نظر ما یک قسمت باشد سیستم اعلام حریق تک زون مورد استفاده قرار میگیرد و یا اگر یک ساختمان مثلا 8 طبقه باشد هر طبقه یک زون شناخته شده و در صورتی که از زون پنجم اعلام خطر شود متوجه میشویم که در طبقه ی پنجم ساختمان حریق اتفاق افتاه است.

فروشگاه اینترنتی اعلام حریق

فروشگاه اینترنتی سیستم اعلام حریق

در چند سال اخیر با پیشرفت علم و  تکنولوژی تغییرات بسیار زیادی در سبک زندگی افراد جامعه بجود آمده است.  می توان گفت اینترنت سهم بزرگی در این تغییر داشته است و همانطور که مطلع هستید اکثر کارهای دستی و حقیقی جای خود را به هوشمند شدن و فضای مجازی داده اند . اکثر مردم خرید خود را به صورت آنلاین و از فروشگاه های اینترنتی انجام می دهند خرید اینترنتی یک بازی برد برد است ک هم به نفع خریدار و هم فروشنده می باشد.

سیستم های اعلام حریق نیز مستثنی نبوده و شما می توانید جهت مشاوره ،دیدن قیمت ها و خرید انواع سیستم های اعلام حریق و تجهیزات آن از سایت ما دیدن فرمایید و جهت سفارش با شماره 09120149425 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.