سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

خرید تجهیزات سیستم اعلام حریق ایرانی

خرید تجهیزات سیستم اعلام حریق ایرانی

سیستم اعلام حریق مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی شامل دتکتورها، پنل مرکزی، شستی و غیره است. نصب سیستم‌های اعلام حریق در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی بسیار ضروری است. اطلاع سریع از آتش‌سوزی و عملکرد سریع نقش بسزایی در کنترل آتش و کاهش خسارت‌های جانی و مالی دارد. در این مطلب در مورد خرید سیستم اعلام حریق مناسب نکاتی را بیان خواهیم کرد.

خرید تجهیزات اعلام حریق

سیستم اعلام حریق چیست؟

سیستم‌های اعلام حریق مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی هستند که وظیفه‌ی آنها تشخیص حریق و اعلام کردن آن است. از جمله‌ی این تجهیزات می‌توان به دتکتورها، پنل مرکزی اعلام حریق، شستی و غیره اشاره کرد. تجهیزات تشخیص حریق (دتکتورهای دودی، حرارتی، گازی و غیره) علائم آتش را شناسایی کرده و به پنل مرکزی اعلام می‌کند. پنل مرکزی با دستور به آژیرها و آژیر فاتشر و ریموت در محل، وجود خطر را اعلام می‌کند.

سیستم‌های اعلام حریق انواع مختلفی دارند که در ادامه معرفی می‌کنیم.

سیستم اعلام حریق متعارف یا کانونشنال

سیستم‌های متعارف از قدیمی‌ترین سیستم‌های اعلام حریق هستند که برای نصب در ساختمان‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای نصب این نوع سیستم، ساختمان به بخش‌های متفاوتی که به آن زون گفته می‌شود، تقسیم می‌شود. در صورت بروز حریق در ساختمان، کنترل پنل زونی که در آن حریق رخ داده است را شناسایی می‌کند.

در سیستم‌های متعارف محل دقیق وقوع آتش مشخص نمی‌شود و به همین خاطر در ساختمان‌ها و پروژه‌های بزرگ از سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر استفاده می‌شود.

سیستم اعلام حریق - متعارف و آدرس‌پذیر

سیستم اعلام حریق هوشمند یا آدرس‌پذیر

اساس کار سیستم‌های آدرس‌پذیر مشابه سیستم‌های متعارف است اما در این سیستم‌ها هر کدام از دتکتورها و یا شستی‌های اعلام حریق دارای آدرس منحصر بفردی هستند. در صورت بروز آتش، پنل مرکزی محل دقیق آتش‌سوزی را تشخیص خواهد داد.

حتما بخوانید:
فروش سیستم های اعلام حریق تسلا در کشور

قیمت خرید سیستم اعلام حریق

انواع مختلف سیستم‌های اعلام حریق ایرانی و خارجی در بازار موجود است که می‌توانید با توجه به کاربری و بودجه‌ی خود سیستم مناسب خود را تهیه کنید. سیستم‌های اعلام حریق متعارف ایرانی از قیمت مناسب‌تری برخوردارند و از نظر کیفیت با نمونه‌های خارجی خود برابری می‌کنند. خرید سیستم اعلام حریق ایرانی در مواردی که سیستم‌های متعارف مورد نیاز است، گزینه‌ی خوبی برای مشتریان است. قیمت سیستم‌های اعلام حریق ایرانی را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت سیستم‌های اعلام حریق مشاهده کنید.

 

سیستم‌های اعلام حریق ایرانی بسیار کاربردی و پیشرفته هستند. توصیه می‌شود برای خرید سیستم اعلام حریق مورد نظر خود برندهای مورد تایید آتش‌نشانی را انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید لیست قیمت برخی از برندهای معروف ایرانی که مورد تایید سازمان آتش‌نشانی هستند را مشاهده کنید.

لیست قیمت اعلام حریق سنس

اعلام حریق سنس یکی از برندهای شناخته‌ شده‌ی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است. قیمت سیستم‌های اعلام حریق سنس نسبت به نمونه‌های خارجی خود بسیار پایین‌تر است. تجهیزات متعارف این شرکت توانسته تاییدیه‌ی سازمان ملی آتش‌نشانی ایران را کسب کند. قیمت تجهیزات این شرکت را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق سنس مشاهده کنید.

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

تسلا یکی از برندهای معروف سیستم اعلام حریق ایرانی است که با کسب استانداردهای داخلی و همینطور گواهی‌نامه‌های بین‌المللی بخش مهمی از بازار سیستم‌های اعلام حریق را به خود اختصاص داده است. تجهیزات این شرکت تنها در دسته‌ی تجهیزات متعارف است. قیمت تجهیزات اعلام حریق تسلا را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق تسلا چک کنید.

حتما بخوانید:
فروش اعلام حریق مشهد همزمان با سراسر کشور

خرید سیستم اعلام حریق زیتکس

لیست قیمت و خرید سیستم اعلام حریق زیتکس

یکی از برترین شرکت‌های فعال در حوزه‌ی تولید سیستم‌های اعلام حریق، شرکت زیتکس است. زیتکس اولین برند ایرانی است که توانسته برای تجهیزات خود تاییدیه‌‌ی سازمان آتش‌نشانی و نشان استاندارد ملی ایران را دریافت کند. لازم به ذکر است که زیتکس تنها شرکت ایرانی است که سیستم‌های آدرس‌پذیر مورد تایید سازمان آتش‌نشانی تولید می‌کند. برای خرید سیستم اعلام حریق زیتکس و یا مشاهده‌ی قیمت آنها می‌توانید به صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق زیتکس رجوع کنید.

خرید سیستم اعلام حریق از مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش انواع تجهیزات اعلام حریق ایرانی و خارجی فعالیت می‌کند. خرید سیستم اعلام حریق برای حفظ امنیت ساکنان و همینطور کاهش خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی بسیار مهم است. مرکز اعلام حریق آرات به عنوان نمایندگی فعال در فروش سیستم‌های اعلام حریق در خدمت شماست تا سیستمی متناسب با کاربری خود تهیه کنید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

atashsetiz وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.