سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

آشکارسازان ایرانیان شرکت تولیدکننده‌ی سیستم‌های اعلام حریق تسلا فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد. تجهیزات اعلام حریق تسلا در آزمایشگاه‌های تخصصی این شرکت که اولین آزمایشگاه‌ها در سطح کشور هستند، تست شده و با کیفیت بالا به بازار عرضه می‌شوند. محصولات اعلام حریق تسلا با کسب گواهی‌های بین‌المللی و استانداردهای داخلی موفق شده است بخش مهمی از بازار تجهیزات اعلام حریق را به خود اختصاص دهد. محصولات این برند علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسبی هم هستند. در ادامه ضمن مشاهده‌ی لیست قیمت اعلام حریق تسلا می‌توانید در مورد این محصول اطلاعاتی کسب کنید.

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

لیست قیمت اعلام حریق تسلا

همانطور که گفته شد تسلا مفتخر است که سیستم‌هایی با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب خدمت هموطنان ارائه کند. در زیر می‌توانید لیست قیمت اعلام حریق متعارف تسلا را مشاهده کنید.

ردیفعنوانقیمت
لیست قیمت پنل مرکزی اعلام حریق تسلا
پنل اعلام حریق 2 زون2,000,000 تومان
پنل اعلام حریق 4 زون2,150,000 تومان
پنل اعلام حریق 6 زون2,300,000 تومان
پنل اعلام حریق 8 زون2,450,000 تومان
پنل اعلام حریق 10 زون2,600,000 تومان
پنل اعلام حریق 12 زون2,750,000 تومان
پنل اعلام حریق 14 زون2,900,000 تومان
پنل اعلام حریق 16 زون3,050,000 تومان
پنل اعلام حریق 18 زون3,200,000 تومان
لیست قیمت دتکتور دودی اعلام حریق تسلا
دتکتور دودی اپتیکال (نوری)139,500 تومان
لیست قیمت دتکتور حرارتی اعلام حریق تسلا
دتکتور حرارتی137,500 تومان
لیست قیمت اژیر فلاشر اعلام حریق تسلا
آژیر 24 ولت105,000 تومان
آژیر فلاشر 24 ولت110,000 تومان
لیست قیمت شستی اعلام حریق تسلا
شستی اعلام حریق ال ای دی دار قابل ریست90,000 تومان
لیست قیمت تلفن کننده تسلا
تلفن کننده 15 حافظه سخنگو3,950,000 تومان
حتما بخوانید:
بیم دتکتور چیست: معرفی بیم دتکتور در سیستم اعلام حریق

محصولات اعلام حریق تسلا

شرکت تسلا محصولات متنوع اعلام حریق از جمله کنترل پنل، دتکتور دود، دتکتور حرارت، شستی اعلام حریق، آژیر فلاشر و سایر محصولات مرتبط است. تمام محصولات اعلام حریق تسلا دارای استاندارد ملی و گواهی‌نامه‌های معتبر اروپایی هستند. بعلاوه شرکت تسلا برای تایید کیفیت محصولات خود، تمامی آنها را با گارانتی مادام‌العمر به فروش می‌رساند. در ادامه محصولات این شرکت را به صورت مختصر معرفی خواهیم کرد:

دتکتورهای دودی تسلا

دتکتور یا آشکارسازهای دود با شناسایی دود حاصل از آتش‌سوزی سیستم اعلام حریق را فعال می‌کنند. دتکتور دودی تسلا، دتکتور دودی اپتیکال یا فوتوالکتریک است. این دتکتورها وظیفه‌ی کشف ذرات دود حاصل از آتش‌سوزی را بر عهده دارند و در انواع کنترل پنل‌های متعارف مورد استفاده قرار می‌گیرند. با اتصال ولتاژ تغذیه LED این دتکتورها هر 4 ثانیه یکبار چشمک می‌زنند که نشان‌دهنده‌ی نرمال بودن وضعیت سیستم است. به محض تشخیص دود این LED ها به صورت ثابت روشن می‌مانند و اعلام خطر را برای کنترل پنل ارسال می‌کنند. با فشار دادن دکمه‌ی ریست (reset) مرکز کنترل، دتکتور به وضعیت نرمال خود برمی‌گردد.

دتکتورهای حرارتی تسلا

دتکتورهای حرارتی تسلا در دو نوع حرارتی ثابت و حرارتی افزایشی به بازار عرضه می‌شوند. در دتکتور حرارتی ثابت، چراغ LED ها هر 4 ثانیه روشن و خاموش می‌شود. زمانی که دمای محیط به بیش از 57 درجه‌ی سانتی‌گراد برسد این چراغ به صورت دائم روشن می‌ماند و فرمان آلارم را به کنترل پنل ارسال می‌کند. در مورد دتکتور حرارتی افزایشی تسلا در صورتی که دمای محیط ظرف یک دقیقه از 8 درجه سانتی‌گراد بالاتر برود دتکتور اعلام خطر می‌کند.

دتکتورهای ترکیبی گاز و حرارت تسلا

دتکتورهای ترکیبی دارای دو سنسور هستند که گاز و حرارت را به صورت همزمان تشخیص می‌دهند. این دتکتورها برای تشخیص نشت گازهای اشتعال‌زا مثل گازهای طبیعی، متان و غیره کاربرد دارند. این دتکتورها با تشخیص گاز و یا افازیش حرارت از 57 درجه‌ی سانتی‌گراد اعلام خطر را برای پنل مرکزی ارسال می‌کنند. تشخیص همزمان گاز و حرارت این محصول را متمایز از سایر محصولات مشابه ایرانی و خارجی کرده است.

دتکتورهای اعلام حریق تسلا

دستگاه کنترل مرکزی تسلا

کنترل پنل اعلام حریق وظیفه‌ی دریافت و پردازش اطلاعات مجموعه‌ی اعلام حریق را بر عهده دارد. کنترل پنل اطلاعات مربوط به هر گونه آتش‌سوزی را از تجهیزات اعلام حریق دریافت می‌کند و وظیفه‌ی هماهنگی بین اجزا را به عهده دارد. کنترل پنل‌های تسلا در مدل‌های 2، 4، 6، 8 و 10 زون در دسترس هستند.

شستی قابل ریست تسلا

آژیر فلاشر - اعلام حریق تسلا

فروش انواع اعلام حریق ایرانی – مرکز اعلام حریق آرات

مرکز اعلام حریق آرات در زمینه‌ی فروش محصولات اعلام حریق فعالیت می‌کند. برای تهیه‌ی انواع محصولات اعلام حریق خارجی و ایرانی می‌توانید با آرات در تماس باشید. شما می‌توانید با دریافت مشاوره‌ی فنی رایگان از مرکز اعلام حریق آرات یک سیستم معتبر و با کیفیت را با قیمتی مناسب تهیه کنید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت اعلام حریق تسلا و سایر تجهیزات اعلام حریق با شماره تلفن ۰۹۱۲۰۱۴۹۴۲۵ تماس بگیرید.

حتما بخوانید:
سیستم اعلام حریق تسلا
ali ahmadi وب‌سایت
ورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.