سفارش محصولات: ۰۹۱۲۰۷۳۹۸۵۱

لیست شرکت‌های اعلام حریق مورد تایید آتش‌نشانی

لیست اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی

نصب تجهیزات اعلام حریق نقش مهمی در کاهش خسارت‌های ناشی از آتش‌سوزی و حفظ امنیت ساکنان یک ساختمان دارد. بر اساس قوانین سازمان آتش‌نشانی همه‌ی ساختمان‌های 5 طبقه به بالا (با هر تعداد واحد که دارند) ملزم به نصب سیستم‌های اعلام حریق مجهز هستند. تجهیزات اعلام حریق مورد استفاده در هر پروژه‌ای باید مورد تایید سازمان آتش‌نشانی نیز باشد. در این مطلب تصمیم داریم در مورد تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی و لیست شرکت‌های اعلام حریق مورد تایید آتش‌نشانی نکاتی را بیان کنیم.

اعلام حریق مورد تایید آتش‌نشانی

تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی

نصب سیستم‌های اعلام حریق و اجرای اصول ایمنی در ساختمان‌های 5 طبقه و بالاتر الزامی است. نصب و اجرای سیستم‌های اعلام حریق باید تحت نظارت سازمان آتش‌نشانی انجام شود و داشتن تاییدیه‌ی آتش‌نشانی به این معناست که نکات ایمنی و دستورالعمل‌های آن به طور کامل رعایت شده است. پیمانکاران باید به طور کامل از دستورالعمل‌های سازمان آگاه باشند و قوانین آتش‌نشانی را در ساختمان خود اجرا کنند.

بعلاوه برای تامین ایمنی در برابر آتش‌سوزی باید از تجهیزات اعلام حریقی استفاده شود که مورد تایید سازمان آتش‌نشانی باشند. سرکت‌های داخلی و خارجی زیادی هستند که به تولید انواع سیستم‌های اعلام حریق می‌پردازند. برخی از این شرکت‌ها توانسته‌اند برای محصولات خود تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی دریافت کنند. در ادامه به معرفی لیست شرکت‌های اعلام حریق مورد تایید سازمان آتش‌نشانی می‌پردازیم.

لیست اعلام حریق ایرانی مورد تایید آتش‌نشانی

اکثر شرکت‌های تولیدکننده‌ی اعلام حریق ایرانی مورد تایید سازمان آتش‌نشانی هستند. اما اولین برند ایرانی که موفق به اخذ تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی شده، شرکت اعلام حریق زیتکس است. محصولات زیتکس علاوه بر این دارای استانداردهای داخلی و گواهینامه‌های خارجی زیادی نیز هست. تجهیزات این شرکت بسیار باکیفیت و دارای خدمات پس از فروش است. قیمت تجهیزات این برند را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق زیتکس چک کنید.

حتما بخوانید:
خرید سیستم اعلام حریق آتش نشانی

از برندهای دیگر ایرانی که دارای تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی هستند می‌توان به برندهای سنس، تسلا و آریاک اشاره کرد.

سیستم‌های اعلام حریق ایرانی مورد تایید آتش‌نشانی

اعلام حریق سنس مورد تایید آتش‌نشانی

تجهیزات متعارف اعلام حریق سنس موفق به اخذ تاییدیه سازمان آتش‌نشانی تهران شده است و بعلاوه دارای استانداردهای ایرانی و بین‌المللی نیز هست. قیمت این سیستم‌ها را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق سنس مشاهده کنید.

اعلام حریق تسلا

شرکت اعلام حریق تسلا نیز تنها تولیدکننده‌ی سیستم‌های متعارف یا کانونشنال است. تجهیزات این شرکت دارای گواهینامه و استانداردهای داخلی است و بخش مهمی از بازار را به خود اختصاص داده است. قیمت این محصولات را می‌توانید در صفحه‌ی لیست قیمت اعلام حریق تسلامشاهده کنید.

اعلام حریق آریاک

تجهیزات اعلام حریق آریاک در دسته‌ی تجهیزات متعارف است و مطابق با فناوری‌های روز و استانداردهای داخلی و اروپایی ساخته می‌شوند. تجهیزات این شرکت دارای تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی نیز هست. قیمت سیستم‌های آریاک را در صفحه‌‌ی لیست قیمت اعلام حریق آریاکمی‌توانید مشاهده کنید.

سیستم‌های اعلام حریق دارای تاییدیه‌ی سازمان آتش‌نشانی

لیست اعلام حریق خارجی مورد تایید آتش‌نشانی

سیستم‌های آدرس‌پذیر و متعارف خارجی زیادی در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکثر این برندها مورد تایید سازمان آتش‌نشانی ایران هستند. از جمله‌ی این برندها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید سیستم‌های اعلام حریق مورد تایید آتش‌نشانی

با توجه به اهمیت بالای نصب سیستم‌های اعلام حریق برای ایمنی در برابر آتش‌سوزی و خسارت‌های ناشی از آن، لازم است از سیستم‌های استاندارد و مورد تایید آتش‌نشانی استفاده شود. مرکز اعلام حریق آرات فعال در زمینه‌ی فروش تجهیزات اعلام حریق داخلی و خارجی، سیستم‌های مورد تایید آتش‌نشانی را با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. جهت دریافت مشاوره و خرید سیستم‌های مورد تایید آتش‌نشانی می‌توانید با شماره تلفن 09120149425  تماس حاصل فرمایید.

حتما بخوانید:
فروش تجهیزات اعلام حریق مورد تایید آتش نشانی
atashsetiz وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت ، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز Google استحریم خصوصیسیاست وشرایط استفاده.

من با این شرایط موافقم.